در راستای پیگیری و کسب اطلاع از مراحل ساخت و بهره برداری جایگاه سوخت (CNG) کهریزک، شهردار و مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کهریزک از این پروژه بازدید کردند.

 به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ مهندس نعمت زاده در این بازدید از مراحل پیشرفت اجرای طرح معبر دسترسی جایگاه سوخت و مناسب سازی این معبر ابراز رضایت کرد.
مهندس نعمت زاده گفت: از سالها پیش جایگاه سوخت ( CNG) در بخش ورودی شهر کهریزک احداث شده بود اما به دلیل عدم دسترسی مناسب امکان  بهره برداری از این پروژه وجود نداشت به همین منظور در جلسات متعددی که با حضور متولیان جایگاه سوخت و اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک داشتیم، طرح ایجاد دسترسی به جایگاه سوخت از خیابان شهید بهشتی مطرح شد که خوشبختانه این پیشنهاد توانست نقطه کور این پروژه را بازگشایی کند.
وی افزود: بهره برداری از این پروژه درکنار خدمت رسانی به اهالی شهر، خدمات مناسبی را به سایر اهالی و مسافران و رهگذران شهر ارائه می دهد.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر اجرای طرح دسترسی خیابان شهید بهشتی به جایگاه سوخت از سوی واحد فنی و عمران، عملیات جدولگذاری، نهرکشی، ایجاد فضای سبز، تامین روشنایی معبر و… نیز از سوی سایر حوزه های شهرداری کهریزک اجرا شده است و این پروژه به زودی افتتاح می شود.