انبارلویی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان: عضو حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تلاش اصلاح‌طلبان برای مذاکرات مجدد با آمریکا گفت: جریان دنبال کننده مذاکره با آمریکا، قصد پاک کردن حافظه تاریخی ذهن مردم را دارد اما تجربه نشان داده که  مذاکره با دولت ترامپ  نتیجه‌ای ندارد. محمد کاظم انبارلویی، عضو حزب موتلفه اسلامی در گفت‌و‌گو […]

انبارلویی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عضو حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تلاش اصلاح‌طلبان برای مذاکرات مجدد با آمریکا گفت: جریان دنبال کننده مذاکره با آمریکا، قصد پاک کردن حافظه تاریخی ذهن مردم را دارد اما تجربه نشان داده که  مذاکره با دولت ترامپ  نتیجه‌ای ندارد.


مذاکره مجدد با دولت آمریکا حماقت سیاسی استمحمد کاظم انبارلویی، عضو حزب موتلفه اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به تجربه پنج سال گذشته در خصوص مذاکره و عدم پایبندی آمریکا به تعهداتش گفت: مطرح کردن بحث مذاکرات مجدد با آمریکا به عنوان یک راه حل یک بلاهت و حماقت سیاسی است.

وی ادامه داد: همین جریانی که امروز بر طبل مذاکره می‌کوبد پنج سال پیش هم اینطور می‌گفتند که ما توانایی مذاکره داشته اما جریان مقابل ما این توانایی ندارد اما نتیجه آن مذاکره چه چیزی بود؟

انبارلویی با اشاره به بدعهدی آمریکا در برجام تصریح کرد: شاهد بودیم که  عملا در برخی از قسمت‌های مذاکرات خیلی کوتاه آمدیم اما طرف مقابل به عهد خود وفا نکرد و در اولین فرصت آمریکا از توافق  خارج شد.

عضو حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تلاش اصلاح‌طلبان برای مذاکرات مجدد با آمریکا اظهار کرد : جریان دنبال کننده مذاکره با آمریکا، قصد پاک کردن حافظه تاریخی ذهن مردم را دارد اما تجربه نشان داده که  مذاکره با دولت ترامپ  نتیجه‌ای ندارد.

انبارلویی در پایان خاطرنشان کرد: حل مشکلات اقتصادی با مذاکره گرا دادن اشتباه به جامعه است چراکه اگر بنا به حل شدن مشکلات اقتصادی بود با همان توافق قبلی مشکلات حل می شد.

انتهای پیام/