به گزارش راگانیوز ، تشییع پیکر این شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس از مصلی باقرشهر آغاز و به سمت خیابان ۲۴ متری طالقانی ادامه داشت.استقبال مردم ولایتمدار شهرستان ری به ویژه اهالی باقرشهر در این مراسم معنوی به حدی بود که همه مسیرهای منتهی به خیابان طالقانی مسدود شد.تشییع کنندگان با سردادن شعارهای […]

به گزارش راگانیوز ، تشییع پیکر این شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس از مصلی باقرشهر آغاز و به سمت خیابان ۲۴ متری طالقانی ادامه داشت.
استقبال مردم ولایتمدار شهرستان ری به ویژه اهالی باقرشهر در این مراسم معنوی به حدی بود که همه مسیرهای منتهی به خیابان طالقانی مسدود شد.
تشییع کنندگان با سردادن شعارهای «لاالله‌الاالله»، «حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست»، «هیهات منا الذله» و «این گل پرپر ماست هدیه به رهبر ماست» از ایثار و فداکاری این شهید سرافراز تقدیر کردند.
مسئولان نیروهای مسلح، فرماندهان و کادر نیروی انتظامی نیز با لباس ها و سربند های یک دست در این مراسم حضور داشتند و با همرزم خود وداع کردند.
‘عزیزاله محمدی’ از شهدای هشت سال دفاع مقدس بود که در سال ۱۳۶۱ در منطقه فکه به درجه شامخ شهادت نائل شد.
پیکر این شهیدان پس از تشییع پرشور مردم برای خاکسپاری به قطعه شهدای بهشت زهرا(س) منتقل شد تا در جوار مزار همرزمان شهیدشان آرام گیرد.
باقرشهر با ۵۵ کیلومتر مربع مساحت و جمعیتی بالغ بر ۵۹ هزار نفر یکی از شهرهای کلانشهر تهران است که در محور ارتباطی تهران – قم و در حوزه سرزمینی شهرستان ری واقع شده است.